Formy, czas dostawy, śledzenie przesyłki

W sklepie internetowym PozytywnyTest możesz wybrać jedną z wielu metod płatności:

 

matody płatności - pozytywny test ciążowy Karta płatnicza

Jeśli chcesz zapłacić za zakupy kartą kredytową, zaznacz płatność DotPay, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „karta kredytowa lub debetowa”. Następnie przepisz numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Opcja płatności Kartą płatniczą jest obecnie w trakcie wdrażania.

 

Płatność Dotpay

Zaznacz płatność dotpay, aby dokonać przelewu bankowego Przelew. Następnie wybierz swój bank spośród listy i dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym. Nie udostępniamy numeru konta do płatności poza dotpay.

 

BLIK

Aby zapłacić BLIKIEM, wybierz tę opcję płatności dotpay, rozwinie się lista z której wybieramy BLIK. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

 

PayPo – Zamów teraz, zapłać później

Jeżeli chcesz skorzystać z odroczonej płatności i zapłacić później za zamówienie, zaznacz opcję PayPo. W następnym kroku wypełnij krótki formularz, podaj swoje podstawowe dane i potwierdź transakcję kodem SMS, a PayPo zapłaci Twój rachunek. Możesz w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia zapłacić za zamówione produkty bez żadnych dodatkowych kosztów. Ta forma płatności jest dostępna przy zamówieniach od 40 do 1000 PLN.

Opcja płatności PayPo jest obecnie w trakcie wdrażania.

 

Płatność bitcoin

Jeśli chcesz zapłacić za pośrednictwem kryptowaluty bitcoin i mieć jeszcze większą anonimowość przelewu podczas składania zamówienia wybierz opcję Bitcoin. Zostanie Ci wygenerowany adres na który należy przelać kryptowalutę oraz jej ilość do opłacenia zamówienia.

 

 

Formy i czas dostawy

RODZAJ WYSYŁKI

CZAS DOSTAWY

(dni robocze)

KOSZT WYSYŁKI

do 135 PLN od 135 PLN
Dostawa Poczta Polska do domu Wysyłka do 2 dni roboczych + 2-4 dni transport 8,40 PLN za darmo
Paczkomaty InPost Wysyłka do 2 dni roboczych + 1-2 dni transport 10,98 PLN za darmo
Odbiór w punkcie
(np.  Żabka, Orlen, Ruch)
Wysyłka do 2 dni roboczych + 1–5 dni transport 15,99 PLN za darmo